Nasze Realizacje

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Jak łatwo zauważyć, do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, a naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie Klienta.

Meble Kuchenne

Kuchnia to serce i ciepło całego domu. Ważnym aspektem jest to, by wybrać meble o wysokiej jakości i układzie najlepiej odpowiadającemu potrzebom użytkownika. Bartimex proponuje Państwu bogaty wybór mebli kuchennych, zarówno nowoczesnych, charakteryzujących się dużą przestrzenią i ładem jak i klasycznych z konserwatywnym podejściem do urządzenia wnętrza oraz bogatym wzornictwem.

Szafy

Nasza firma zawsze dostosowuje zamówienie do indywidualnych preferencji klienta oraz możliwości mieszkaniowych. 

Wykonujemy:

  • szafy wnękowe i wolnostojące,
  • garderoby,
  • systemy zabudowy wnęk.

Meble Łazienkowe

Gwarantujemy nowoczesne meble do łazienki zaprojektowane z utrzymaniem estetyki i funkcjonalności na najwyższym poziomie. Przy tworzeniu mebli używamy tylko najlepszych materiałów, co gwarantuję ich solidne wykonanie.

Materace

Zróżnicowana oferta daje możliwość idealnego dopasowania materaca. W naszym sklepie znajdą Państwo materace kieszeniowe, bonellowe, piankowe, wysokoelastyczne, lateksowe i wiele innych rozwiązań.

łóżka Bartimex, amterace, meble na zamówienie, meble na wymiar

Natasha's Cottage - Interior Design

Mauris non tempor quam, et lacinia sapien. Mauris accumsan eros eget libero posuere vulputate. Etiam elit elit, elementum sed varius at, adipiscing vitae est.Mauris accumsan eros eget libero.